Firma

Firma Soundlight powstała w lutym roku 1992. Od początku swej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą urządzeń oświetleniowych , elementów nagłośnienia oraz wszelkich akcesoriów i gadżetów związanych z branżą rozrywkową. W asortymencie firmy można znaleźć produkty firm krajowych jak i zagranicznych między innymi : JBL, EV, Dynacord, QSC, AKG, SHURE, Sennheiser, Turbosound, ADS, LDM,OHM, JBL, Soundcraft, Yamaha, Martin, ETC, ClayPaky, ROBE, Griven itd. Możemy poszczycić się sprzedażą jakościowych produktów wspomnianych wyżej producentów.

W późniejszym okresie wraz z rozwojem firmy zaczęliśmy realizować drobne usługi w zakresie oświetlania i nagłaśniania imprez. Wraz z upływem czasu nasze systemy dźwiękowy jak i oświetleniowy ulegały ciągłym modernizacjom. Dziś możemy poszczycić się realizacją masowych imprez oraz obsługą techniczną podczas występów wielu znanych artystów oraz grup muzycznych , tak polskich jak i zagranicznych. Firma Soundlight posiada największy w Kujawsko-Pomorskim system wyrównany liniowo marki ElectroVoice model XLC 127 DVX .

Równolegle ze sprzedażą detaliczną i działalnością usługową prowadzimy doradztwo techniczne, kosztorysujemy, tworzymy projekty instalacji nagłośnieniowo-oświetleniowych oraz rozgłoszeniowych w lokalach rozrywkowych i użyteczności publicznej. Od wielu lat zaopatrujemy w sprzęt nagłaśniająco-oświetleniowy, akcesoria oraz elementy serwisowe domy kultury, teatry , operę, kluby, dyskoteki w regionie , jak i po za jego granicami. Posiadamy wyspecjalizowany, doświadczony personel który doradzi klientom w prowadzonych przez firmę dziedzinach. Dysponujemy serwisem dla wszystkich urządzeń będących w asortymencie sklepu.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00,
Zapraszamy!

 
 
Copyright © 1992-2010 SOUNDLIGHT. Projekt Studio WWW Projektowanie stron www                           firma   •   oferta   •   galeria   •   referencje   •   aktualności   •   kontakt